Perfumy damskie – jak sprawdzić, czy są oryginalne?

Lubisz otaczać się pięknymi zapachami, ale zdarzyło Ci się kupić dosłownie kota w worku? Podróbki znanych perfum to powszechny problem, z którym nie każdy potrafi sobie poradzić. Tymczasem jest kilka świetnych sposobów na to, by odróżnić produkt oryginalny od podróbki. Wystarczy dobrze się mu przyjrzeć i upewnić się, nad jego pochodzeniem. Sprawdź, jak ułatwić sobie odróżnienie perfumy oryginalnego od podróbki.

Każda kobieta lubi perfumy damskie, jednak nie wszystkie Panie wiedzą, jak sobie poradzić z odróżnieniem oryginału, od podróbki. Na szczęście jest wiele powszechnych trików związanych z tym, jak z dużej ilości produktów wymuskać taki produkt, który będzie dla nas jakościowy. Oto sprawdzone sposoby i metody na odnalezienie idealnego i pięknego zapachu.

Sprawdzaj opakowanie i jakość wykonania flakonu

Jeśli chcesz kupić produkt oryginalny to koniecznie zwróć uwagę na to, jak jest wykonany. Oryginalne perfumy powinny mieć porządnie wykonany flakon, z wysokiej jakości szkła oraz z zamykaniem, które nie będzie najtańszym z plastików. Wręcz przeciwnie to właśnie atomizer odgrywa w oryginalnych perfumach bardzo ważną rolę. Zadbaj, by to właśnie na ten element zwrócić szczególną uwagę.

Istotny w oryginalnych produktach jest także sam kartonik, który nie powinien być zbyt miękki. Całość kartonika musi być porządnie zafoliowana, a sam karton na tyle twardy, by solidnie utrzymywał flakon w pudełku. Pamiętaj o tych szczególnych aspektach produktu i nie daj się podróbkom.

Atrakcyjne ceny – uważaj na zbyt niską wartość produktu! Takie okazje się nie zdarzają!

Piękny oryginalnie zapakowany produkt to mało dzieło sztuki, nad którym pracuje sztab profesjonalistów. Nie ma zatem niczego dziwnego w tym, że koszt każdej oryginalnej buteleczki nie jest mały. Za dobrej jakości perfumy trzeba zapłacić nawet kilkaset złotych. W praktyce warto zatem kierować się tym, że chwilowe promocje nie będą związane z bardzo dużym spadkiem ceny. Jeśli napotkasz na produkt o bardzo małej wartości to najprawdopodobniej będzie to właśnie podróbka, która nigdy nie będzie porównywalna swoją jakością do oryginału. Najwięcej promocyjnych cen znajdziesz w okresie świąt, jak również w Black Friday. Nie licz jednak na to, że Twoje ulubione perfumy nagle pojawią się w cenie o 50% tańszej. Uważaj na takie złudne promocje, by nie narazić się na zakup mało efektownych podróbek.

Kilka ważnych cech charakterystycznych produktu – weź je również pod uwagę!

Jeśli chcesz kupić dobrej jakości produkt to istotne będą jeszcze inne cechy produktu. Mianowicie koniecznie należy wziąć pod uwagę kod kreskowy umieszczony na kartoniku i na produktu. Powinien mieć on dokładnie takie samo oznaczenie i przypasowane liczby. Tak samo można zweryfikować charakterystyczny numer seryjny. Każdy oryginalny produkt ma swój dedykowany kod, który można wpisać do wyszukiwarki i w ten sposób go zweryfikować.

Już wiesz, na co zwrócić uwagę podczas zakupu perfum damskich? Sprawdzaj ich oryginalność, by mieć pewność wysokiej jakości produktu.

Materiał Partnera

eobuwie modivo